استخدام و خدمات حفاظت اشخاص و بادیگاردی (همراه)

تامین امنیت و محافظت شخصی یکی از دغدغه‌های مهم اشخاص مهم و برجسته در جامعه است. رضا سلیمانپور بادیگارد حرفه‌ای و دوره دیده آماده ارائه انواع خدمات حفاظت نزدیک اشخاص، محافظت از سلبریتی‌ها و بادیگاردی به صورت پاره وقت و تمام وقت به شما عزیزان است. اگر بنا به هر دلیلی نیاز به استخدام بادیگارد حرفه‌ای و دوره‌ دیده‌ای هستید می‌توانید با من در تماس باشید و پس از کسب مشاوره‌های لازم همکاری خود را آغاز کنیم.

همچنین سلبریتی‌ها و یا اشخاصی که به طور روزانه مشغله‌های کاری زیادی دارند و در طی روز احتیاج دارند تا تمرکز خود را حفظ کنند و ذهن خود را درگیر تنش‌های خارجی نکنند به شخص یا اشخاصی برای خنثی کردن تنش‌های خارجی و ایجاد ثبات و آرامش در پیرامون خود نیاز دارند. این اشخاص به واسطه موقعیت یا شهرت خود ممکن است در معرض خطراتی باشند و نیاز به استخدام بادیگارد برای رفع خطرات احتمالی و آرام کردن فضای اطراف آن‌ها می‌باشند.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

منظور از محافظ شخصی یا بادیگارد چیست؟

بادیگارد یا محافظ شخصی به شخصی گفته می‌شود که برای محافظت از شخص دیگری آموزش‌های حرفه‌ای دیده باشد و مهارت‌های لازم در این زمینه را کسب کرده باشد. اشخاص مهم در هر زمینه کاری به دلیل داشتن اطلاعات، اسناد محرمانه و تاثیرگذاری زیاد ممکن است که در شرایط خطرناکی به سر ببرند و از طرف افراد دیگر مورد حمله قرار بگیرند.

انواع روش‌های ارائه خدمات بادیگاردی

خدمات بادیگاردی ارائه شده توسط رضا سلیمانپور به چند شکل و با توجه به نیاز مشتریان ارائه می‌شود. با توجه به نیاز خود می‌توانید از هر کدام از این خدمات را در جهت بالا بردن امنیت زندگی خود و خانواده‌تان استفاده نمایید.

استخدام بادیگارد ساعتی

این نوع از خدمات رایج‌ترین نوع استخدام بادیگارد در ایران می‌باشد. شما می‌توانید برای ساعات مشخصی از روز از یک محافظ شخصی در کنار خود استفاده کنید تا شما را در محلی که قرار است تردد کنید یا ساکن شوید همراهی کند و امنیت شما را تامین کند.

استخدام بادیگارد روزانه

نوع دیگر استفاده از خدمات بادیگاردی، استخدام محافظ شخصی برای یک روز می‌باشد که شخص مورد نظر در طول روز شما را همراهی می‌کند.

استخدام بادیگارد هفتگی

اگر شما عازم سفر به منطقه پر خطری هستید یا در هفته پیش رو خود قرار است در سمینار، کنفرانس یا همایشی شرکت کنید یا برای انجام پروژه‌ای راهی شهر دیگری شوید می‌توانید برای یک هفته یا چند روز که مدنظرتان است در کنار خود بادیگارد شخصی را به همراه داشته باشید.

استخدام بادیگارد شخصی ماهانه

شما می‌توانید با ثبت قراردادی به صورت ماهیانه از خدمات بادیگاردی استفاده کنید. استفاده از بادیگارد برای تعداد ماه‌های مشخصی از سال یکی دیگر از راه‌های محبوب برای استفاده از خدمات بادیگاردی می‌باشد.

استخدام محافظ شخصی سالانه

یکی دیگر از روش‌های استخدام بادیگارد، ثبت قرارداد به صورت سالیانه می‌باشد. اکثرا سازمان‌ها و ارگان‌ها از این روش برای استفاده از خدمات بادیگارید بهره می‌برند.

 

چرا باید از بادیگارد استفاده کنیم؟

با وجود قاعده دفاع مشروع در ایران، قوانین موجود در این رابطه ممکن است برای هر شخصی تبعات حقوقی زیادی را در پی داشته باشد. همچنین هر شخصی برای رفع خطرات احتمالی نیاز به دانش و مهارت‌هایی می‌باشد که کسب آن‌ها سالیان سال طول خواهد کشید. مطمئن‌ترین راه استخدام یک شخص محافظ یا تیمی از محافظین شخصی برای سامان دهی به این نوع مشکلات و مسائل است.
علاوه بر این استفاده از بادیگارد حرفه‌ای و دوره دیده در پیرامون خود برای شما مزایای زیر را نیز به همراه خواهد داشت:

 

۱-محافظ شخصی از شما در برابر صدمات جسمی دفاع خواهد کرد

شخص یا گروهی که به عنوان ارائه دهنده خدمات بادیگارد یا محافظت اشخاص مشغول به کار هستند به خوبی آموزش‌هایی را در جهت پیاده سازی تاکتیک‌های ایمنی دیده‌اند. این اشخاص بسته به شرایطی که در آن قرار می‌گیرند می‌توانند از مهارت‌های دفاع شخصی، کمک‌های اولیه و استفاده از سلاح‌های سرد و گرم بهره ببرند. بنابراین در صورت داشتن بادیگارد، اگر با هر چالشی روبرو شدید شخصی حرفه‌ای را در کنار خود خواهید داشت.

 

۲-یک بادیگارد می‌تواند خطرات احتمالی را پیش‌بینی کند

بادیگاردها به خوبی آموزش دیده‌اند که راه‌های دارای کم‌ترین خطر را انتخاب کنند و از خطرات و حوادث احتمالی دور بمانند. یک محافظ حرفه‌ای می‌داند که برای دوری از هر گونه حادثه‌ای شما یا خانواده شما را از کدام راه‌ها انتقال دهد. اگر به دنبال کاهش خطرات احتمالی پیرامون خود هستید، با من در تماس باشید تا با انجام مشاوره شخص یا تیم حفاظتی شما را تامین کنم.

 

۳-محافظ شخصی می‌توانند انگیزه افراد را پیش بینی کنند

اکثر اوقات ما نمی‌دانیم که غریبه‌ها چه فکری در سر دارند. اشخاصی که مقاصد شومی دارند در هر فرصتی که بدست بیاورند سعی خواهند کرد تا به شما ضربه بزنند. بادیگارد حرفه‌ای به خوبی در مورد روانشناسی افراد آموزش دیده است و می‌تواند حرکات شخص را پیش بینی کند. بنابراین حضور یک محافظ شخصی در کنار شما می‌تواند به شناخت نیت افراد و دشمنان پنهان شما کمک کند.

 

۴-یک بادیگارد بیش از یک محافظ شخصی است

بادیگاردهای حرفه‌ای علاوه بر داشتن مهارت‌های رزمی و حفاظتی، توانایی انجام وظایف دیگری مانند رانندگی و کارهای خاص را نیز دارند. به طور خلاصه محافظین شخصی افرادی همه کاره هستند. اگر شما یک بادیگارد مجرب و حرفه‌ای را استخدام کنید، چیزی بیش از یک محافظ شخصی به دست خواهید آورد.

 

۵-بادیگارد حرفه‌ای آسیپ پذیری‌ها را شناسایی می‌کند

در بیشتر مواقع سارقان می‌توانند با موفقیت وارد محل سکونت شما شوند زیرا صاحب خانه اقدامات لازم جهت مقابله با سارقان را انجام نداده‌ است. یک بادیگارد دوره دیده توانایی شناسایی نقاط آسیب پذیر در منزل، محل کار و … را دارد و هشدارهای لازم را برای بر طرف کردن چنین نقاط ضعفی را به شما خواهد داد.

 

۶-محافظین شخصی برای افراد دارای نیازهای خاص بهترین انتخاب هستند

علاوه بر تامین امنیت و حفاظت، یک بادیگارد می‌تواند به افراد دارای نیازهای خاص کمک کند. مثلا در زمان‌های مورد نیاز شما را پشتیبانی کنند، به جابجایی و حمل وسایل مورد نیاز شما کمک کنند و … . اگر شما فردی با نیازهای ویژه هستید، استخدام یک بادیگارد می‌تواند شما را از بسیاری از نگرانی‌ها دور کند و زندگی خوشایندتری را برای شما رقم بزنند.

 

۷-محافظ شخصی شما می‌تواند کاراگاه خصوصی شما نیز باشد

اگر در مورد رفتن به مکان خاص یا دیدار با شخصی خاص دو به شک هستید می‌توانید از محافظ شخصی خود درخواست کنید تا شرایط را از نظر ایمنی برای شما بررسی کند. بادیگارها می‌دانند که باید چه علائمی را در نظر بگیرند و شرایط را به درستی ارزیابی کنند.

 

۸-وجود بادیگارد در کنار شما از حمله مهاجمان پیشگیری می‌کند

اکثر اوقات بادیگاردها به دلیل شرکت در تمرینات منظم و سخت دارای ظاهری قوی و چهارشانه هستند. وجود چنین فردی در کنار شما می‌تواند لرزه بر اندام هر مهاجمی بیاندازد و آن‌ها را از انجام کارهای شوم خود بازدارد. همچنین محافظان شخصی مجوز حمل سلاح‌های سرد را دارند که این به خودی خود می‌تواند در بیشتر شرایط برای مهاجم بازدارنده باشد.

 

از کجا می‌توانم بادیگارد حرفه‌ای استخدام کنم؟

امروزه اشخاص زیادی با توجه به فیزیکی بدنی که دارا هستند، ادعا بادیگارد بودن می‌کنند. متاسفانه بسیاری از این افراد هیچ دوره حرفه‌ای نگذرانده‌اند و در حال ارائه خدمات محافظت شخصی نیز می‌باشند. در صورتی که به دنبال خدمات محافظت شخصی حرفه‌ای هستید در جای درستی قرار گرفته‌اید.
من و تیم حرفه‌ای‌ام با گذراندن دوره‌های محافظت اشخاص مختلف از جمله دوره بادیگاردی حرفه‌ای، دوره رهایی گروگان، دوره ضد تروریستی، دوره غریق نجات، سابقه عضویت در نیروهای ویژه پلیس، دوره سلاح کشی، دوره کار کردن با انواع سلاح‌ها و انجام پروژه‌های متعدد و موفق محافظت اشخاص، آماده ارائه بهترین خدمات محافظتی و بادیگاردی به شما هستیم.
برای دریافت مشاوره کافیست از طریق راه‌های ارتباطی با من در ارتباط باشید تا با توجه به شرایط شما مناسب‌ترین خدمات حفاظتی را در اختیارتان قرار دهم.

خدمات بادیگاردی در ایران به صورت همراهی و حضور در کنار شخص می‌باشد و برای جلوگیری از هرگونه درگیری و تنش مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که می‌خواهید کار قانونی خود را بدون هیچ گونه تنش و درگیری پیش ببرید، پیشنهاد می‌کنیم که به دنبال استخدام تیم بادیگاردی باشید.