استخدام بادیگارد و خدمات محافظت شخصی در تهران

تامین امنیت و محافظت شخصی یکی از دغدغه‌های اصلی افراد مهم و برجسته در جامعه است. رضا سلیمانپور بادیگارد حرفه‌ای و دوره دیده، آماده ارائه انواع خدمات حفاظت از افراد، محافظت از سلبریتی‌ها و ارائه خدمات بادیگاردی به صورت پاره وقت و تمام وقت به شما عزیزان است. اگر بنا به هر دلیلی نیاز به استخدام بادیگارد آقا و خانم حرفه‌ای و دوره‌ دیده‌ای دارید، می‌توانید با من در تماس باشید و بعد از کسب مشاوره‌های لازم، همکاری خود را شروع کنیم.

در صورتی که به بادیگارد یا تیم بادیگاردی حرفه‌ای در تهران یا سایر شهرهای ایران نیازمند هستید، از طریق شماره تماس یا فرم زیر با من تماس بگیرید.

بادیگارد یا محافظ شخصی کیست؟

بادیگارد یا محافظ شخصی، به شخصی گفته می‌شود که برای محافظت از شخص دیگری آموزش‌های حرفه‌ای دیده باشد و مهارت‌های لازم در زمینه محافظت، کسب کرده باشد. بادیگارد نوعی از افسر امنیتی است که به صورت مجری قانون دولتی یا به صورت خصوصی به فرد یا گروهی از افراد خدمات ارائه می‌کند. بادیگاردها از جان و مال کارفرمای خود در مقابل انواع سرقت، حمله، آدمربایی، ترور، آزار و اذیت، از دست دادن اطلاعات محرمانه، تهدید و سایر جرایم جنایی محافظت می‌کند.

اشخاص مهم در هر زمینه کاری به دلیل داشتن اطلاعات، اسناد محرمانه و تاثیرگذاری زیاد ممکن است که در شرایط خطرناکی به سر ببرند و از طرف افراد دیگر مورد حمله قرار بگیرند.

همچنین سلبریتی‌ها و یا افرادی که به طور روزانه مشغله‌های کاری زیادی دارند و در طی روز احتیاج دارند تا تمرکز خود را حفظ کنند و ذهن خود را درگیر تنش‌های خارجی نکنند، به فرد یا افرادی برای خنثی کردن تنش‌های خارجی و ایجاد ثبات و آرامش در اطراف خود، نیاز دارند.

استخدام بادیگارد و خدمات بادیگاردی در اصفهان

خدمات بادیگاردی و محافظ شخصی در کیش

خدمات بادیگاردی و محافظ شخصی در مشهد

 

انواع خدمات بادیگاردی رضا سلیمانپور

خدمات بادیگاردی ارائه شده توسط رضا سلیمانپور به چند مدل و با توجه به نیاز مشتری، ارائه می‌شود. با توجه به نیاز خود می‌توانید از هر کدام از این خدمات را در جهت بالا بردن امنیت زندگی خود و خانواده‌تان استفاده نمایید.

جهت استخدام بادیگارد برای انواع مراسم‌ها و تالارها از خدمات استخدام بادیگارد عروسی رضا سلیمان‌پور استفاده کنید.

استخدام بادیگارد به صورت ساعتی

این نوع از خدمات رایج‌ترین نوع استخدام بادیگارد در ایران می‌باشد. شما می‌توانید برای ساعت مشخصی از روز از یک محافظ شخصی یا تیم بادیگاردی در کنار خود استفاده کنید و شما را در محلی که قرار است تردد کنید یا ساکن شوید، همراهی کند و امنیت شما را تامین کند.

استخدام بادیگارد به صورت روزانه

نوع دیگر استفاده از خدمات بادیگاردی، استخدام محافظ شخصی برای یک روز می‌باشد که بادیگارد یا تیم بادیگاردی در طول روز شما را همراهی می‌کند.

استخدام بادیگارد هفتگی

اگر شما عازم سفر به منطقه پر خطری هستید یا در هفته پیش رو می‌خواهید در سمینار، کنفرانس یا همایشی شرکت کنید یا برای انجام پروژه‌ای عازم شهر دیگری شوید می‌توانید برای یک هفته یا هر چند روز که مدنظرتان هست، در کنار خود بادیگارد شخصی به همراه داشته باشید.

استخدام بادیگارد شخصی ماهانه

شما می‌توانید با ثبت قراردادی به صورت ماهیانه از خدمات بادیگاردی استفاده کنید. استفاده از بادیگارد برای تعداد ماه‌های مشخصی از سال یکی دیگر از راه‌های محبوب جهت استفاده از خدمات بادیگاردی می‌باشد.

استخدام محافظ شخصی سالانه

یکی دیگر از روش‌های استخدام بادیگارد، ثبت قرارداد به صورت سالیانه است. اکثرا سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی، از این روش برای استفاده از خدمات بادیگارید بهره می‌برند.

استخدام تیم بادیگاردی حرفه‌ای

در صورتی که احساس می‌کنید خطر بسیار بزرگی، شما و خانواده‌تان را تهدید می‌کند، پیشنهاد می‌کنیم که از تیم بادیگاردی جهت حفظ امنیت خود بهره ببرید. استفاده از یک گروه بادیگارد حرفه‌ای باعث خواهد شد تا تمرکز بیشتری بر روی محیط زندگی و کار خود داشته باشید. همچنین حضور تعداد زیادی نیروی حرفه‌ای و محافظ آقا و خانم در اطراف شما، در دل هر مهاجمی ترس خواهد انداخت و از ارتکاب رفتار مجرمانه جلوگیری خواهد کرد.

چرا باید از بادیگارد شخصی استفاده کنیم؟

با وجود قاعده دفاع مشروع در ایران، قوانین موجود در این رابطه ممکن است برای هر شخصی تبعات حقوقی زیادی را در پی داشته باشد. همچنین هر شخصی برای رفع خطرات احتمالی نیاز به دانش و مهارت‌هایی دارد که معمولا حرفه‌ای شدن در چنین مهارت‌ها، سالیان سال طول خواهد کشید. مطمئن‌ترین راه برای محافظت از خود، استخدام یک بادیگارد یا تیمی از محافظ‌های شخصی برای سامان دهی به این نوع مشکلات و مسائل است.

علاوه بر این با بهره‌گیری از بادیگارد حرفه‌ای و دوره دیده، مزیت‌های زیر را نیز به همراه خواهد داشت:

1-محافظ شخصی از شما در برابر صدمات جسمی دفاع خواهد کرد

شخص یا گروهی که به عنوان ارائه دهنده خدمات بادیگاردی یا محافظت از اشخاص مشغول به کار هستند، به خوبی تاکتیک‌های امنیتی را از قبل آموزش دیده‌اند. این افراد بسته به شرایطی که در آن قرار می‌گیرند می‌توانند از مهارت‌های دفاع شخصی، کمک‌های اولیه و استفاده از سلاح‌های سرد و گرم خود بهره ببرند. بنابراین در صورت داشتن بادیگارد، اگر با هر خطر یا چالشی روبرو شدید، شخصی حرفه‌ای جهت حفاظت از شما را در کنار خود خواهید داشت.

2-یک بادیگارد می‌تواند خطرات احتمالی را پیش‌بینی کند

بادیگاردها به خوبی آموزش دیده‌اند که راه‌های کم خطر را انتخاب کنند و از خطرات و حوادث احتمالی دوری کنند. یک محافظ حرفه‌ای می‌داند که برای دوری از هر گونه حادثه احتمالی، شما یا خانواده‌تان را از کدام راه‌ها منتقل کند. اگر به دنبال کاهش خطرات احتمالی پیرامون خود هستید، با من در تماس باشید تا با انجام مشاوره‌های لازم،‌ شخص یا تیم حفاظتی شما را تامین کنم.

3-محافظ شخصی می‌تواند انگیزه افراد را پیش بینی کند

اکثر اوقات ما نمی‌دانیم که غریبه‌ها چه فکر و هدفی در سر دارند. آن‌هایی که مقاصد شومی را دنبال می‌کنند، در اولین فرصت سعی خواهند کرد تا به شما ضربه بزنند. بادیگاردهای حرفه‌ای به خوبی در مورد روانشناسی افراد آموزش دیده‌اند و می‌توانند حرکات آن‌ها را پیش بینی کنند. بنابراین حضور یک محافظ شخصی در کنار شما می‌تواند به شناخت نیت افراد و دشمنان پنهان شما کمک کند.

4-هر بادیگارد بیش از یک محافظ شخصی است

بادیگاردهای حرفه‌ای علاوه بر داشتن مهارت‌های رزمی و حفاظتی، قابلیت انجام وظایف دیگری مانند رانندگی، بررسی پیشینه کارمندان شما و کارهای خاص را نیز دارند. به طور خلاصه محافظین شخصی افرادی همه کاره هستند. اگر شما یک بادیگارد مجرب و حرفه‌ای را استخدام کنید، چیزی بیشتر از یک محافظ شخصی به دست می‌آورید.

5-بادیگارد حرفه‌ای، آسیپ پذیری‌ها را تشخیص می‌دهد

در بیشتر مواقع سارقان می‌توانند با موفقیت وارد محل سکونت یا هر مکان دیگری شوند، زیرا صاحب خانه توانایی انجام اقدامات لازم جهت مقابله با سارقان را ندارد. یک بادیگارد حرفه‌ای، مهارت لازم جهت شناسایی نقاط آسیب پذیر در منزل، محل کار و … را دارد و هشدارهای لازم برای بر طرف کردن این نقاط ضعفی را به شما خواهد داد.

6-محافظین شخصی برای افراد دارای نیازهای خاص بهترین انتخاب هستند

علاوه بر تامین امنیت، یک بادیگارد می‌تواند به افراد دارای نیازهای خاص کمک کند. مثلا در زمان‌های مورد نیاز شما را پشتیبانی کنند، به جابجایی و حمل وسایل مورد نیاز شما کمک کنند و … . اگر شما فردی با نیازهای ویژه هستید، استخدام یک بادیگارد می‌تواند شما را از بسیاری از نگرانی‌ها دور کند و زندگی خوشایندتری را برای شما رقم بزنند.

7-محافظ شخصی شما می‌تواند کاراگاه خصوصی شما نیز باشد

اگر در مورد رفتن به مکان خاص یا دیدار با شخصی خاص دو به شک هستید می‌توانید از محافظ شخصی خود درخواست کنید تا از نظر امنیتی، شرایط را برای شما ارزیابی کند. بادیگارها می‌دانند که باید چه علائمی را در نظر بگیرند و چگونه شرایط را به درستی ارزیابی کنند.

8-وجود بادیگارد در کنار شما از حمله و سوقصدها، جلوگیری خواهد کرد

بادیگاردها به دلیل شرکت در تمرینات برنامه‌ریزی شده و سخت، دارای ظاهری قوی و چهارشانه هستند. وجود چنین فردی در کنار شما می‌تواند لرزه بر اندام هر فرد مهاجمی بیاندازد و آن‌ها را از انجام کارهای شوم خود بازدارد. همچنین محافظان شخصی مجوز حمل سلاح‌های سرد را دارند که می‌تواند به عنوان یک عامل بازدارنده عمل کند.

چگونه بادیگارد حرفه‌ای استخدام کنیم؟

امروزه اشخاص زیادی با توجه به فیزیک بدنی که دارا هستند، ادعا می‌کنند که توانایی انجام وظایف ییک بادیگارد را دارند. متاسفانه، بسیاری از این افراد هیچ دوره حرفه‌ای نگذرانده‌اند و در حال ارائه خدمات محافظت شخصی نیز می‌باشند.

در صورتی که به دنبال خدمات محافظت شخصی حرفه‌ای هستید در جای درستی قرار گرفته‌اید.

من و تیم حرفه‌ای‌ام با گذراندن دوره‌های محافظت اشخاص مختلف از جمله دوره بادیگاردی حرفه‌ای، دوره رهایی گروگان، دوره ضد تروریستی، دوره غریق نجات، سابقه عضویت در نیروهای ویژه پلیس، دوره سلاح کشی، دوره کار کردن با انواع سلاح‌ها و انجام پروژه‌های متعدد و موفق محافظتی، آماده ارائه بهترین خدمات محافظتی و بادیگاردی به شما هستیم.

برای دریافت مشاوره کافیست از طریق راه‌های ارتباطی با من در ارتباط باشیدو با توجه به شرایط شما مناسب‌ترین خدمات حفاظتی را در اختیارتان قرار دهم.

خدمات بادیگاردی در ایران به صورت همراهی و حضور در کنار شخص می‌باشد و برای جلوگیری از هرگونه درگیری و تنش مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که می‌خواهید کار قانونی خود را بدون هیچ گونه تنش و درگیری پیش ببرید، پیشنهاد می‌کنیم که به دنبال استخدام تیم بادیگاردی باشید.