خدمات بادیگارد مراسم عروسی

روز عروسی، یک روز بسیار خاص در زندگی هر شخصی به شمار می‌آید. تمام برنامه‌ریزی‌ها و اتفاقات این روز باید به بهترین شکل ممکن انجام شوند تا خاطره‌ای بیادماندنی از این روز به جا بماند.

نظم و امنیت مراسم ازدواج، یکی از مهم‌ترین نکات در برگزاری هر چه بهتر این مراسم است. نظم و امنیت لازمه برگزاری یک مراسم شاد، سرگرم‌کننده و به یاد ماندنی می‌باشد. با استفاده از خدمات بادیگاردی مراسم عروسی رضا سلیمان‌پور، مراسم ازدواج خود را در امنیت کامل و منظم‌ترین شکل ممکن برگذار کنید.

در صورتی که برای برگزاری مراسم عروسی و ازدواج یا حفظ امنیت تالار عروسی به تیم بادیگاردی نیاز دارید، از طریق راه‌های تماس زیر با من تماس بگیرید.

بادیگارد کیست؟

منظور از بادیگارد یا محافظ شخصی، فرد دوره دیده و با تجربه است که مسئول حفظ امنیت جان و اموال مشتریان خود می‌باشد. خدمات بادیگاردی و حفظ امنیت مراسم عروسی یکی از وظایف و خدماتی است که یک بادیگارد به مشتریان خود ارائه می دهد.

انواع خدمات باریگارد عروسی

با توجه به نیاز مشتریان، خدمات بادیگاردی تالار و مراسم عروسی به انواع مختلفی تقسیم بندی خواهد شد.

بادیگارد عروسی

با استخدام بادیگارد مراسم عروسی، می‌توانید برقراری نظم و امنیت را در تمامی مدت زمان مراسم ازدواج خود تضمین نمایید. بادیگاردهای عروسی می‌توانند تحت عنوان مهمان یا با کت و شلوار و به صورت کاملا محسوس در مهمانی حاضر شوند. بادیگاردهای دوره دیده و حرفه‌ای رضا سلیمان‌پور می‌توانند امنیت و برگزاری هرچه بهتر مراسم عروسی شما را تضمین نمایند.

اسکورت ماشین عروس

امروزه بسیاری از افراد برای داشتن حس آرامش و امنیت و برگزاری هرچه با شکوه‌تر مراسم ازدواج خود از انواع اسکورت ماشینی و موتوری برای بدرقه و اسکورت ماشین عروس استفاده می‌کنند.

در صورت نیاز به ورود هر چه با شکوه‌تر به مراسم ازدواج خود می‌توانید از خدمات اسکورت ماشین عروس به همراه انواع ماشین‌ و موتورهای لوکس استفاده کنید.

همچنین می‌توانید با اجاره هلیکوپتر، به شکلی کاملا متفاوت و لاکچری وارد مراسم عروسی خود شوید. برای رزرو و اجاره ساعتی هلیکوپتر، از طریق فرم بالای صفحه یا شماره‌های موجود در سایت با من در تماس باشید.

خدمات حفظ امنیت در ماه عسل

فرقی نمی‌کند که ماه عسل شما چند روز به طول می‌انجامد، حضور یک یا چند بادیگارد در کنار شما می‌تواند خیال‌تان را از برقراری امنیت و محافظت از جان و اموال شما در طول روزهای ماه عسل تضمین کند.

در صورتی که برای برگزاری ماه عسل به مناطقی جدید و بکر سفر می‌کنید، حضور محافظ شخصی می‌تواند از بروز هر گونه اتفاق و تنش جلوگیری به عمل بیاورد.

هزینه استخدام بادیگارد برای مراسم عروسی

خدماتی که برای جشن عروسی قابل سفارش هستند شامل تیم اسکورت ماشین عروس، تیم بادیگاردی عروس، راننده حرفه‌ای و سگ‌های نگهبان می‌باشد. بسته به مدت زمان، تعداد نفرات و خدمات مورد نیاز، هزینه استخدام تیم بادیگاردی عروسی تغییر خواهد کرد.