خدمات تشریفات و اسکورت ماشین و موتوری

با استفاده از خدمات تشریفات و اسکورت رضا سلیمان پور می‌توانید مهمانان، شرکای تجاری، سلبریتی‌ها و اشخاص مد نظر خود را به شکلی ویژه و کاملا لوکس در سلامت کامل از مبداء به مقصد مورد نظرتان انتقال دهید. علاوه بر این ما امنیت اماکن و مجالس شما را از ابتدا تا انتها به عهده خواهیم گرفت تا نگرانی از بابت برهم خوردن نظم و امنیت مجالس، همایش، کنفرانس یا مجامع خود نداشته باشید.

در صورت نیاز به خدمات اسکورت و تشریفات از طریق شماره زیر تماس حاصل فرمایید، یا فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و مشاوره لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ویژگی خدمات تشریفات و اسکورت رضا سلیمان پور

تیم تشریفات و اسکورت رضا سلیمان پور با داشتن چندین سال سابقه و انجام اسکورت‌های تشریفاتی گوناگون و همکاری با سازمان‌ها، ارگان‌ها و اشخاص مختلف، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. در تمامی این پروژه‌ها از نیروها و تیم‌های اسکورت تشریفاتی متخصص استفاده شده است و همواره سعی شده که استانداردهای به روز موجود را به بهترین شکل ممکن رعایت کنیم. ویژگی خدمات اسکورت تشریفاتی رضا سلیمانپور را در ادامه برای شما شرح داده‌ایم.

در صورتی که برای حمل و جابجایی اشیا قیمتی، پول، طلا و اسناد خود به حمل و نقل ایمن نیاز دارید، توصیه می‌کنیم که از خدمات حمل و نقل امن رضا سلیمان‌پور استفاده نمایید.

استفاده از نیروهای دوره دیده

برای ارائه هرچه بهتر خدمات تشریفات و اسکورت نیاز به نیروهای دوره دیده و حرفه‌ای در این زمینه می‌باشد. نیروهای مورد استفاده در چنین خدماتی علاوه بر داشتن ظاهری موجه نیاز به اخلاق و رفتار حرفه‌ای برای برخورد صحیح با مشتریان می‌باشند.

تمامی پرسنل دوره‌های لازم حفاظتی و امنیتی را سپری کرده‌اند و آمادگی اجرا و پیاده سازی کلیه قوانین و مقررات مورد نظر کارفرما در تمامی مجالس، نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، سمینارها و جشن‌های ملی مذهبی را دارا می‌باشند.

بهره گیری از مترجم حرفه ای

برای ارتباط هر چه بهتر با مهمانان خارجی و ایجاد فضایی دوستانه‌ و راحت‌تر از مترجمین مجرب و دارای مدرک معتبر و دارای تخصص در زبان‌‌های زنده دنیا برای خوش آمدگویی و راهنمایی مهمانان استفاده خواهیم کرد. هر گونه نقص یا اشتباه در امر ترجمه در هنگام گفت و گو با مهمانان خارجی می‌تواند باعث بروز سوء تفاهم و دلخوری شود. در اختیار داشتن مترجم حرفه‌ای می‌تواند به شما بسیار کمک کند تا میزبانی و مراسم خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

تیم خودرویی ویژه جهت اسکورت

با استفاده از انواع خودروهای لوکس، نیمه لوکس و شاسی بلند در کنار راننده‌های کاملا حرفه‌ای، آماده‌ایم که اسکورت شما را از مبداء تا مقصدتان به لاکچری‌ترین و شایسته‌ترین شکل ممکن انجام دهیم. شما می‌توانید خودروهای مدنظر خود را از بین خودروهای لوکس و نیمه لوکس ما سفارش دهید.

تیم موتوری ویژه جهت اسکورت

در کنار استفاده از یگان خودرویی، آمادگی تامین تیم اسکورت موتوری حرفه‌ای برای شما را داریم. با استفاده از تیم موتوری قدرت مانور و سطح ایمنی اسکورت شما به شدت افزایش پیدا خواهد کرد. با استفاده از خدمات تشریفات ویژه و اسکورت رضا سلیمان پور، تیم موتوری دارای موتورهای سنگین در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تامین بالگرد

چنانچه در برنامه شما پرواز بر فراز شهر قرار دارد و می‌خواهید زیبایی‌های شهر را از نمای بالایی آن مشاهده کنید به وسیله‌ای همچون هلیکوپتر نیاز خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تامین بالگرد با رضا سلیمان پور در تماس باشید تا به شما مشاوره‌های لازم را در این باره تقدیم کند.

استفاده از تشریفات و اسکورت برای چه کسانی مناسب است

زمانی که اسم از اسکورت و تشریفات به میان می‌آید، اولین چیزی که به ذهن آدم خطور می‌کند شخصیت‌های سیاسی و دیپلمات‌ها هستند. علاوه بر چنین شخصیت‌هایی اکثر قشر جامعه نیز بنا به نیاز خود می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. در ادامه مواردی که در آن نیاز به اسکورت و تشریفات هست را برای شما نام برده‌ایم:

اسکورت دیپلمات‌ها و شخصیت‌های سیاسی

تمامی مقامات بلند پایه و رسمی کشورهای مختلف پس از وارد شدن به کشور برای انتقال به محل سکونت و رفت و آمد بین محل سکونت و ملاقات‌های خود به اسکورت تشریفاتی نیاز دارند.

خودروهای استفاده شده در این مراسمات از ویژگی‌های خاصی برخوردار می‌باشند و نیروهای به کار گرفته شده در این نوع اسکورت‌ها باید دوره‌های خاص و ویژه‌ای را سپری کرده باشند.

اسکورت تشریفاتی سلبریتی‌ها، بازیگران و هنرمندان

سلبریتی‌ها و بازیگران برای ورود به یک جشنواره یا مهمانی برای ایجاد پرستیژ و بالابردن امنیت خود در زمان رفت و آمد اغلب از اسکورت‌های ویژه‌ای استفاده می‌کنند. سلبریتی‌ها علاوه بر استخدام بادیگارد می‌توانند خودرو و نیروی تشریفاتی ویژه‌ای را جهت ورود به مراسم‌ها در کنار خود داشته باشند تا با شکوه بیشتری در مراسم‌ها ظاهر شوند.

اسکورت ورزشکاران

ورزشکاران و تیم‌های ورزشی نیز در هنگام رفت و آمد بین محل سکونت و باشگاه‌های ورزشی به اسکورت ویژه‌ای جهت حفظ امنیت خود نیاز دارند. چنین اسکورت‌های تشریفاتی خصوصا برای تیم‌های فوتبال هنگام رفت و آمد بین هتل محل اقامت تا ورزشگاه‌ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌گردد.

متاسفانه در سال‌های اخیر اتفاقات و حواشی زیادی در هنگام تردد تیم‌ها به ورزشگاه‌ها یا در هنگام خروج آن‌ها از ورزشگاه رخ داده است. همراه داشتن تیم اسکورت حرفه‌ای می‌تواند از بروز چنین حوادثی جلوگیری به عمل بیاورد.

اسکورت VIP و CIP

با استفاده از خدمات اسکورت و تشریفات رضا سلیمان پور به راحتی و با خیال آسوده می‌توانید از منزل تا فرودگاه و بالعکس را در هر شهری که حضور دارید طی کنید. با استفاده از چنین خدماتی استرس و نگرانی شما در هنگام سفرتان کاهش پیدا خواهد کرد.

تشریفات و حفاظت در سازمان‌ها و اصناف

ادارات، سازمان‌ها، بانک‌ها و وزارت خانه‌ها جهت انتقال و رفت و آمد مهمانان مهم و همچنین مقامات رده بالای خود به خدمات اسکورت تشریفاتی نیازمند می‌باشند. این دسته از ادارات و سازمان‌ها در طول سال همایش‌ها، کنفرانس‌ و مجامع مختلفی را برگذار می‌کنند که برای رفت و آمد به این مکان‌ها به خدمات حرفه‌ای و لوکس نیازمند می‌باشند.

همچنین برای حمل و نقل اشیاء قیمتی، مدارک طبقه بندی شده و حتی پول نقد در شرایط خاص به تیم اسکورت دوره دیده و مجرب نیاز پیدا می‌کنند. تیم اسکورت تشریفاتی رضا سلیمانپور با انجام چندین پروژه موفق در طی سالیان اخیر آماده خدمت رسانی به ادارات، موسسات و وزارت خانه‌ها می‌باشد.

اسکورت ماشین عروس و مجالس

اسکورت و تشریفات تنها مختص به افراد معروف و شخصیت‌های سیاسی نمی‌باشد و هر شخصی می‌تواند از چنین خدماتی استفاده کند. اسکورت ماشین عروس یکی از خدماتی است که در سال‌های اخیر متقاضی‌های زیادی پیدا کرده است و با استفاده از چنین خدماتی می‌توانید مراسمات خود را به بهترین شکل ممکن برگذار کنید و لحظات به یادماندنی را برای خودتان ثبت کنید.