خدمات تامین نیروی نگهبانی و حفاظت فیزیکی ساختمان

وظیفه نگهبان‌ها در تمام نقاط دنیا یکسان و به یک شکل می‌باشد. وظیفه شرکت تامین نیروی حفاظتی نظارت و حفاظت از دارایی‌ها، گزارش و دفاع در برابر هر گونه نقص امنیتی می‌باشد. نگهبان‌ها به حفظ امنیت و برقراری قوانین در محل زندگی شما کمک می‌کنند.

استفاده از نگهبان در هر محل به کاهش جرایم در محل و حفظ ثبات و آرامش کمک می‌کند. امروزه در ایران بیش از 100000 نیروی نگهبان جهت حفظ ثبات و آرامش و پیاده سازی قانون در سطح کشور مشغول به فعالیت هستند. در صورتی که شما هم به یک یا چند نیروی نگهبان جهت برقراری نظم در محل زندگی یا محل کار خود نیازمند هستید، می‌توانید از خدمات استخدام نیروی نگهبان و اعزام نگهبان رضا سلیمان پور استفاده کنید.

در صورت نیاز به استخدام نیروی نگهبان برای محل زندگی، مجمتع تجاری، پارک، پروژه‌ها و یا مشاوره در زمینه خدمات نگهبانی و امنیت اماکن، از طریق شماره زیر تماس بگیرید یا قرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تامین نیروی نگهبان و امنیت

تامین نگهبان بهترین گزینه برای برقراری امنیت یک محل است. در جامعه امروزی بزهکاری و جرم به یک موضوع مهم بدل شده است. برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی نیاز به نیروهای ماهر جهت مقابله و ایجاد امنیت در مکان‌های مختلف می‌باشد. به چنین نیرو‌هایی نگهبان گفته می‌شود.

طبق تحقیقات و آمار به دست آمده در مکان‌هایی که از نگهبان جهت برقراری امنیت استفاده شده است، بروز جرم به شکل محسوسی کاهش یافته است. در کنار استخدام نیروی نگهبان می‌توان از تجهیزات نظارتی و امنیتی الکتریکی استفاده کرد و به شکل remote بر اماکن مدنظر نظارت شود. در صورتی که برای ساختمان، پاساژ، بانک، انواع فضاهای باز، پارک، استخر یا هر مکان دیگری به دنبال تامین نیروی نگهبان می‌باشید، کافیست با من تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نیروی نگهبان مورد نظر شما را اعزام کنم.

انواع نیروی نگهبان

سه دسته اصلی از ماموران امنیتی و نگهبانان که برای مشاغل خصوصی، دولتی و افراد حقیقی مشغول به کار هستند وجود دارد. نیروهای امنیتی دولتی، نیروهایی که به صورت قرارداد رسمی به استخدام موسسات و شرکت‌ها درمی‌آیند و در آخر افرادی که به صورت قراردادی از طرف موسسات و شرکت‌های خصوصی تامین نیروی نگهبانی، امنیت اماکن مورد نظر را تامین می‌کنند.

البته این سه دسته اصلی شامل زیر دسته بندی‌هایی مانند نگهبان مسلح یا غیر مسلح، نگهبان لباس شخصی یا داری یونیفرم متحدالشکل و در محل یا از راه دور می‌باشند.

1-نگهبان‌های امنیتی دولتی

این دسته توسط دولت منصوب می‌گردند و عموما مسلح و بسیار آموزش دیده هستند. وظیفه این افراد حفظ نظم و امنیت، حفاظت و دفاع از پرسنل و اموال دولتی می‌باشد. این دسته از افراد در مکان‌های زیر مشغول به کار هستند:

  • مراکز نظامی
  • دادگاه‌ها
  • مراکز انتظامی
  • و … .

2-نیروهای استخدام رسمی

این دسته از نگهبانان به صورت داخلی برای برقراری امنیت شرکت‌ها و موسسات به کار گرفته می‌شوند و قرارداری رسمی فی مابین آن‌ها و شرکت انعقاد می‌گردد. معمولا بانک‌ها، هتل‌ها، موزه‌ها و … اکثرا به این شکل نیروی نگهبان خود را استخدام می‌کنند.

3-نگهبانانی که از طرف شرکت‌های خصوصی اعزام می‌گردند

این دسته از نگهبانان رایج‌ترین نیروهای نگهبانی در سطح کشور می‌باشند. این دسته از افراد به صورت قراردادی توسط آژانس‌های خصوصی امنیتی استخدام می‌گردند. با استفاده از خدمات تامین نیروی نگهبان چنین شرکت‌هایی می‌توانید نیروی نگهبان مورد نظر خود را در قالب هر نوع حفاظت مطابق با نیازهای خود استخدام کنید.

این دسته از نگهبان‌ها معمولا به عنوان نگهبان رستوران‌ها، فست فودها، پاساژ، پارک، محله، برخی شرکت‌ها، ساختمان‌ها و بعضا با برخی از بانک‌ها مشغول به کار می‌گردند.

چرا باید از خدمات تامین نگهبان استفاده کنید

در صورتی که برای محل زندگی یا محل کار خود نیروی نگهبان حرفه‌ای استخدام کنید، در کوتاه مدت می‌توانید به حس آرامش دست پیدا کنید. استفاده از نیروهای نگهبان می‌تواند تنش را از محل کار یا محل سکونت شما دور کند و زندگی بدون استرسی را تجربه کنید. در ادامه مهم‌ترین دلایل استفاده از نیروی نگهبان را برای شما ذکر کرده‌ام:

جلوگیری از وقوع جرایم

استفاده از نیروهای نگهبان حرفه‌ای در هر منطقه‌ای، به دلیل دارا بودن شرایط فیزیکی خاص و آموزش‌های مربوطه از رخ دادن جرایم مختلف جلوگیری خواهند کرد. حتی حضور یک نگهبان می‌تواند به طور چشم‌گیری میزان رخ دادن جرایم مختلف را کاهش دهد و احتمال آسیب رسانی مهاجمان را به شدت بکاهد. استفاده از پرسنل امنیتی و نگهبانان دوره دیده برای حفاظت از دارایی‌ها و جان افراد از به وقوع افتادن انواع جنایت و دزدی به شدت جلوگیری خواهد کرد و این افراد می‌توانند در صورت بروز هر گونه بی‌نظمی و جرمی، با فرد یا افراد خاطی برخورد کنند.

افزایش حس امنیت

در صورتی که از نگهبان یا تیم نگهبانی برای محل زندگی یا محل کار خود استفاده کنید، در اصل از یک جفت چشم و گوش اضافی برخوردار خواهید شد که باعث اشراف شما به مکان یا رویداد مورد نظر شما می‌شود، حتی اگر در آن مکان شخصا حضور نداشته باشید خیالتان از برقراری نظم و امنیت آنجا تخت خواهد بود.

با استفاده از خدمات تامین نیروی نگهبانی رضا سلیمانپور و اعزام نیروی نگهبان به محل مورد نظر شما، این افراد می‌توانند از بروز تنش جلوگیری کنند و به محل کار یا زندگی شما نظم و امنیت ببخشند. با استفاده از نیروی نگهبان شما حس امنیت و آرامش را بدست خواهید آورد.

بهبود روند خدمات رسانی شما به مشتریان‌تان

مشاغلی که از دفتر یا مکان فیزیکی برای حضور مشتریان و ارائه خدمات و محصولات به آن‌ها استفاده می‌کنند، در صورتی که از نیروی نگهبان حرفه‌ای در محل کارشان بهره ببرند می‌توانند احساس امنیت و رضایت بیشتری را در مشتریان خود القاء کنند و خدمات خود را با کیفیت بالاتری به مشتریان ارائه دهند.

این موضوع در مراکز و فروشگاه‌های بزرگ بیشتر به چشم خواهد خورد. حضور تیم نگهبانی در این مراکز می‌تواند از اموال و جان مشتریان در قبال تهدیداتی همچون دزدی و خشونت محافظت کند.

ایجاد فضای امن به مشتریان شما این اجازه را می‌دهد تا مدت زمان بیشتری را در فروشگاه یا واحد تجاری شما سپری کنند، که این خود در طولانی مدت به سودآوری بیشتر برای کسب و کارتان منجر خواهد شد.

حضور به موقع و اقدام فوری در مواقع ضروری

استفاده از خدمات نگهبانی حرفه‌ای و حضور نگهبان در محل مورد نظر شما، واکنش امنیتی فوری را به همراه خواهد داشت. همانطوری که می‌دانید در شرایط بحرانی چون حمله سارقین، دزدی، دعوا و مواردی از این دست ثانیه‌ها دارای اهمیت زیادی می‌باشند.

استفاده از نیروهای نگهبان به شما کمک می‌کند که عوامل تهدیدزا را به سرعت شناسایی کنید و از بروز حادثه‌ای تلخ جلوگیری به عمل بیاورید. وجود چنین تیمی به شما کمک خواهد کرد تا امنیت و کنترل شرایط را بدست بگیرید تا پلیس یا تیم فوریت‌های پزشکی برای بهبود شرایط به محل شما برسند.

کمک به مدیریت مسائل امنیتی به روشی کارآمد

استفاده از نیروهای نگهبان آموزش دیده در کنار استفاده از ابزارهای مناسب و روش‌های امنیتی نوین به شما امکان مدیریت مکان یا رویداد مورد نظرتان را از لحاظ امنیتی می‌دهد. مدیریت و پیشگیری از بروز حوادث در برخی مکان‌ها ملزم به استفاده از تیم نگهبانی حرفه‌ای است.

شکل تهدیدات به سرعت تغییر می‌کنند و برای رسیدگی و مدیریت کارآمد این قبیل پیش‌آمدهایی به نیروهای متخصص نیازمند می‌باشید. با استفاده از نیرو نگهبان و حضور دائمی آن‌ها در محل می‌تواند به شما در جلوگیری از وحشت و تشدید شرایط در مواقع اضطراری بسیار کمک کند.

سطح استرس خود را کاهش دهید

نیروهای نگهبان و افسران امنیتی توانایی برخورد و مدیریت شرایط پرتنشی را دارا هستند که افراد عادی در این شرایط توانایی مقابله با آن را ندارند. دانستن این موضوع که شما و محل زندگی یا کارتان توسط افرادی محافظت می‌گردد، می‌تواند آرامش خاطر شما را فراهم کند و با سطح استرس کمتری به کارهای روزانه خود بپردازید.

امنیت ستون فقرات جامعه است پس اگر به این گونه خدمات و اعزام نیروی نگهبان و امنیتی نیازمند هستید معطل نکنید و همین امروز برای کسب مشاوره با رضا سلیمان پور در تماس باشید.